Wielkanocne paczki dla Seniora

Święta Wielkanocne, to jeden z piękniejszych okresów w roku, czas pandemii przytłumił trochę radość jaka co roku towarzyszy ludziom w tym okresie, jednak mimo tego kryzysu, samorządowcy naszej gminy nie zapominają o najbardziej dotkniętą obostrzeniami i izolacją grupie społecznej, a mianowicie seniorach; nie rzadko samotnych, zamkniętych w czterech ścianach własnego domu. Właśnie dla nich Ośrodek Pomocy Społecznej w Mieroszowie, również dzięki zaangażowaniu Sklepu DINO w Mieroszowie, w którym zorganizowaliśmy Świąteczną zbiórkę żywności, w dniu dzisiejszym przekazał paczki żywnościowe dla 17 najbardziej potrzebujących seniorów z naszej Gminy. Oprócz produktów żywnościowych były również środki ochrony osobistej.

Dziękujemy za współpracę kierownictwu Sklepu DINO w Mieroszowie

Dyrektor i pracownicy OPS w Mieroszowie